Ubieramy się w spódnice. krótko i na temat

marek spódnic i nie tylko. Na szybko o spódnicach.Spódnica nie zawsze była ciuchem kobiecymPrzechodząc obok sklepu z ubraniami widzicie manekina ubranego w spódnicę- oczywiście, manekin przypomina kobietę bowiem utarło się w naszy

Ubieramy się w spódnice. krótko i na temat Stylowa spódnica praktycznie zawsze będzie dobrze wyglądała, po warunkiem, że będzie odpowiednio dobrana. Warto rozejrzeć się w e-sklepach takich jak . Mają na stanie sporo znanych marek spódnic i nie tylko. Na szybko o spódnicach.

Spódnica nie zawsze była ciuchem kobiecym

Przechodząc obok sklepu z ubraniami widzicie manekina ubranego w spódnicę- oczywiście, manekin przypomina kobietę bowiem utarło się w naszych oczach iż jest to strój typowo damski, ale nie zawsze tak było. Kiedyś był to strój tylko i wyłącznie męski, bowiem kobiety chcąc zasłonić górną część ciała zakładały suknie. Mężczyznom wystarczył materiał opleciony wokół bioder, który z czasem został wyparty przez spodnie.

Obecnie męskie spódnice wciąż występują choć o wiele rzadziej od męskich, są głównie wykorzystywane pośród subkultur takich jak pagan goci, ale nie zaginęły w miejscach gdzie stanowią typowy dla danego kraju ubiór- najbardziej znanym i rozpoznawalnym tu przykładem jest Szkocja i jej szkockiej kilty.

Element ubioru:spódnica

Słysząc czy czytając o spódnicy ołówkowej zastanawiamy się co to właściwie jest- bo co ma ołówek do spódnicy? Postaram się choć trochę przybliżyć o co dokładnie chodzi. Spódnica ołówkowa to rodzaj obcisłej spódnicy charakteryzujący się lekkim zwężeniem u dołu i u góry co optycznie powiększa nieco biodra. Posiada wysoki stan oraz rozcięcie z tyłu.

Jest elegancka i ponadczasowa, bardzo chętnie noszona zarówno do pracy, oficjalne spotkania jak i na randkę. Podkreśla kobiece kształty i ukrywa małe niedoskonałości, doskonale się nadaje dla kobiet szczupłych niezależnie od wieku.

Czym jest spódniczka mini

Mini spódniczka zwana również potocznie miniówką bądź po prostu mini to krótka spódnica sięgająca około 30cm powyżej kolan. W kulturze zachodniej została stworzona w latach 60 XX wieku przez brytyjską projektantkę mody Mery Quant.

Przyjęła się szybko i również przeżywała wtedy lata swojej świetności i uwielbienia aż do lat 80, by ponownie wrócić do łask w XXI wieku. Jest chętnie noszona jako strój typowo imprezowy, nieco rzadziej podczas zwykłego wyjścia na miasto. Jej sportowe wersje przyjęły się również pośród kobiet uprawiających sporty- szczególnie w tenisie, ale jest także niemal nieodłącznym elementem ubioru czirliderek.